Bu hizmet, dönemsel iş yükü artışlarında, farklı nedenlerle geçici olarak oluşan eleman talebinde, departmanların operasyonel sıkışıklıklarla yüz yüze geldiği durumlarda, kısa bir süre içerisinde bitirilmesi gereken proje bazlı ve dönemsel işlerde şirketlerin rekabet gücünü artırarak etkin bir çözüm olmaktadır.
Şirketler, sadece işgücü gereksinimlerini ve iş hedeflerini belirlemekte, Tezel Grup'un uzman ve profesyonel ekibi ise esnek işgücü planlamasını, dönemsel ve daimi eleman teminini gerçekleştirmektedir.

Bütün hizmetlerimiz için önceden belirlenmiş bir ücret ödersiniz, böylelikle ne için ne kadar ödeyeceğinizi her zaman biliyor olacaksınız. Zaman ve para kazandırıcı çözümlerle operasyonel yüklerinizi azaltabilirsiniz.

Böylelikle kurum ve kuruluş ihtiyaç duyduğu insan kaynağına hızlı ve güvenilir bir şekilde sahip olmaktadır. Devamlı çalışacak iş gücü, Tezel Grup'un uzman danışmanları tarafından seçme değerlendirme sürecinden geçirilerek, referans kontrolleri yapılarak ve sigortalı işe alış yükümlülüğü yasal olarak tamamlanarak şirketinizde görevlendirilirler. Hem yerel hem dünya ölçeğinde, gereksinimlerinize uygun eleman temini, konusunda esnek işgücü sağlayarak rekabet koşullarına uygun hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sizinle birlikte her türlü maliyetlere bakıp ekonomik artıları ve eksileri değerlendirmeye yardımcı olmaya hazırız.

Bilimsel, dinamik, yaratıcı ve her konuda yenilikçi adımlarla iş dünyasına, öncesinde ve sonrasında destek sağlamak ilkemiz olmuştur. Yapılamaz denilen işlerin bile üstesinden gelmek; inancımızdan aldığımız büyük güç, akademik ve sektörün duayenlerinden oluşan güçlü yönetim kadromuzla bordro taşeronluğu hizmetlerimizde ufuklara yeni pencereler açmaktayız.

 
© Copyright 2009-2010
想要有个S型身材丰胸粉嫩公主酒酿蛋,越来越多的方法让我们应接不暇,当然为了有好而健康的身材这个代价还是值得付出的粉嫩公主丰胸食物。丰胸是女性爱美的表现,但是现在随着丰胸人群的增加产后丰胸产品,我们还是需要提醒女性在选择时,一定要选择健康安全的方法。丰胸产品