-Yükleme, indirme, bindirme hizmeti-
Müşteri uygunluğuna göre ilgili hizmeti personel kişisini belirlemek kaydı ile tüm Türkiye sınırları içerisinde firmamızdan temin edilir. Mevcut eleman hususunda tüm Türkiye sınırlarına yetecek yükleme elemanı mevcuttur.

-Elleçleme hizmeti-
Elleçleme hizmeti genelde bayan personelle özdeşleştirilen bir hizmet olmasından dolayı firmamızın gerek bayan gerek bay tüm Türkiye sınırlarında elleçleme elemanı sınıfında mavi yakalı personeli kadrosunda bulundurmaktadır.

-Geçici işçi temini-
Geçici işçi temini ağırlıklı kırsal kesimde tarlalardaki mahsulün toplanmasını daha hızlı sağlıklı bir şekilde oluşması amacıyla grup bünyesinde uygulanan bir hizmettir. Genellikle alıcılar mahsulün çağdaş biçimde toplanarak istifini istemektedir. Bu bakımdan Tezel Grup Türkiye genelinde bir ilke imza atarak sosyal güvenceye sahip mahsul toplama elemanı bünyesinde kadrolu barındırmaktadır.
Örnek olarak Adana Ceyhan bölgesinde renkli pamuk tabir edilen pamuk cinsinin uzman kadroyla toplanması ve istifi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Tezel Grup bağından dalına zarar vermeden üzüm toplama işini tüm Türkiye genelinde hizmet olarak referanslı sunmaktadır.

 
© Copyright 2009-2010