İnsan gücüne yoğun ihtiyaç duyan firmaların, personel ile ilgili tüm sorunlarını çözmek ve böylece firmalar›n temel iş alanlarına odaklanmasını sağlamaktır.

Profesyonel iş gücünü Tezel Grup’dan sağlayarak görevlendirdiğiniz, elemanlarınız hakkındaki, her türlü bilgi ve isteği Tezel Grup’a ilettiğinizde, size sağladığımız imkânları kusursuzca yaklaşacağını garanti ederiz.

İş hatasız ve süratli yaparak mükemmele ulaşmak ve müşteri beklentilerini karşılamak hizmet anlayışıdır. Müşterine daima kaliteli hizmet vermeyi prensip edinen firmamız müşteri memnuniyet kurallarına son derece önem vermektedir. Bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda; güvenilir, konusunda uzman, işine ve kişilere saygılı, bizim için özel öneme sahip tüm müşterilerimizle uyum içerisinde, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak yasal şartlara uygun hizmet vermek ve Kalite Yönetim Sistemi'ni sürekli iyileştirmek temel politikamızdır.

Faydaya dayalı ve sonuç odaklı olarak, en küçük kuruluş olan kobilerden ve en uçtaki çalışanından başlamak suretiyle, bunu çemberler şeklinde dalga dalga yaygınlaştırarak, sonuçta tüm bir ulusun kalkınma modeli ve projesine dönüştürmektir. Bordro servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuş olan Özgü, insan Kaynaklarında operasyonel outsourcing hizmetini kurulduğu zamandan bu yana başarı ile gerçekleştirmektedir. Özgü bordro servis hizmetinin yanı sıra bu güne kadar çoğunluğu mavi yakalı olmak üzere çok sayıda iş gören adayını işe yerleştirmiş olup

aynı zamanda toplu işe alım projeleri üstlenmiş ve toplu işe alıştırma eğitimleri düzenlemiştir. Dönemsel ve esnek işgücü çözümlerini de başarılı bir şekilde esnek işe ve esnek işgücüne ihtiyaç duyanları bir araya getirerek gerçekleştirmiştir. Performans değerlendirme sistemleri, iş analizleri, yetkinlik analizleri vb.
Konularda da çalışmalar yapan Özgü, 2006 yılı ile birlikte işe yerleştirme konusunda aracılık hizmetleri yapma ve eğitim ihtiyaçlarının tespiti ve e¤itim organizasyonları ile ilgili projeler üstlenmektedir.

 
© Copyright 2009-2010